גולף בנורבגיה

נורבגיה אולי לא ידועה כאחד היעדים עם מסלולי הגולף הטובים ביותר בעולם אבל משחק גולף על חוף תחת שמש חצות הוא משהו שבטח לא תשכחו אותו בקלות.

מצפון לחוג הארקטי תוכלו לשחק גולף באמצע הלילה עם שמש בעיניים. כל מה שתצטרכו לעשות זה רק להישאר ערים.

מסלולי הגולף הטובים ביותר בנורבגיה

בוגסטאד – BOGSTAD

מועדון הגולף ב-Bogstad באוסלו הוא אחד ממסלולי הגולף האיכותיים של נורבגיה. במסלול יש 18 גומות והוא ממוקם בסביבה יפה על יד אגם Bogstad. המקום אירח טורנירים לאומיים ובינלאומיים רבים. חברים במועדוני גולף אחרים מורשים לשחק בבוגסטאד.

מיקלאגרד – MIKLAGARD

מסלול זה עוצב בסגנון מסורתי היסטורי. מיקלאגרד ממוקם ב-Kløfta באזור אולנאקר, 10 דקות נסיעה מנמל התעופה אוסלו ו-20 דקות מאוסלו עצמה. כל הגומות במקום כמובן קרויות על שמם של אלים ומלכים נורדיים והמבנים והעיצוב כמובן בהשראת ההיסטוריה הנורדית. בניית האתר ארכה 3 שנים והמקום נפתח לחברים ביוני 2001.

מועדון הגולף BJAAVANN

במועדון הגולף הזה יש 18 גומות גולף.

פארק הגולף EVJE

פארק הגולף Evje ממוקם על יד מפרץ Evjesund בפיורד אוסלו והוא נחשב לאחד ממסלולי הגולף הטובים ביותר של נורבגיה. המסלול ממוקם ב-Rygge. בין מוס ו-Larkollen.

השטח בין תשע הגומות הראשונות הוא ארוך והן נמצאות בשטח פתוח עם מדשאות רחבות ירקות גדולים. התשע האחרונות הם טיפה שונות, עם יותר צמחייה ומים. כאשר תגיעו לגומה ה-15, אתם כמעט תעמדו על שפת פיורד אוסלו!