ספא בנורבגיה

המילה סקנדינביה בכלל ונורבגיה בפרט גורמת לכולנו להרגשה קרירה, נינוחה ושלווה. כמו סקנדינבים רבים גם בנורבגיה יש מסורת ארוכת שנים של שמירה על הבריאות. אם תשאלו כל נורווגי מהי הבריחה האולטימטיבית בעיניו הוא מן הסתם ידבר איתכם על סאונה בבקתת הרים ואחריה רחצה במי נהר קרים כקרח. אורח החיים הנורווגי משלב אוכל בריא, הרגעות והתעמלות, והאמת – זהו שילוב מושלם לשמירה על הבריאות.

מעיינות חמים טבעיים בנורווגיה

נורבגיה היא לא רק ארץ של פיורדים ויש בה גם מעיינות חמים טבעיים שנמצאים בפארק הלאומי שפיצברגן. פארק זה נמצא בארכיפלג הנורדי סבאלברד ששייך לנורבגיה והממוקם בינה לקוטב הצפוני. בפארק נמצאים 2 המעיינות החמים הצפוניים ביותר בעולם: Jotun שטמפרטורת המים שלו היא 24.5 מעלות צלזיוס ו-Troll שטמפרטורת המים שלו היא 28.3 מעלות צלזיוס.

ספא בנורווגיה

למי שלא נהנה ממעיינות חמים טבעיים מפאת המרחק של הפארק מפנים המדינה (יותר מ-1500 ק"מ) קיימת גם אפשרות להנות מספא. ספא הוא אמצעי פופולרי להרגעות בנורבגיה והוא כולל תפנוקים שונים לאיזון אורח החיים. היתרון של נורבגיה הוא שכל הפינוקים האלו נעשים בסביבה נופית מרהיבה במיוחד. תיירים רבים באים לנורבגיה לפעילויות ספורט אבל אנחנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לסיים יום פעילות היא באמבטיה חמה שצופה לפיורדים, בעיסוי או בסאונה. אם תיפול בידכם הזכות לבצע את כל השלושה ביום אחד תבינו למה תושבי נורבגיה רגועים במיוחד.