רפטינג בנורבגיה

לא לבעלי לב חלש

פעילות זו אינה מיועדת לרכי לב כי רפטינג יגרום לכם לפרצי אדרנלין מטורפים. זכרו שאפילו מחפש הריגושים הגדול ביותר צריך להקפיד על הוראות הבטיחות.

אשדים בעלי זרימה מהירה ואשדים שזורמים מעל סלעים נישאים דרך קניונים צרים יכולים לגרום לכם להתמכר לרפטינג בנורבגיה. לכן חובבי רפטינג רבים אינם מוותרים על רפטינג במדינה זו. חלק ממסלולי הרפטינג במדינה מצריכים מידה גבוהה של מומחיות טכנית ואילו אחרים ידידותיים למשפחות ונערכים באשדים רגועים יותר.

רפטינג על נהר Sjoa במחוז הנורווגי Oppland

נהר Sjoa במחוז הנורווגי Oppland כולל את יעדי הרפטינג הפופולריים במדינה. ואילו Voss שבמערב נורבגיה ידוע כיעד רפטינג הרפתקני ולכן לא מפתיע שהסלוגן של מרכז הרפטינג המקומי הוא: "אנחנו מבטיחים שתצאו רטובים". בנוסף לאלו, נורבגיה משופעת במרכזי רפטינג רבים והם פרוסים מדרום המדינה ועד Driva שבטרנדלוג.

בכל מקרה, בטיחות היא ערך עליון כאן ומארגני הרפטינג מספקים ציוד הכרחי כמו קסדות, חליפות הצלה וחליפות צלילה. אבל שלא תטעו – אתם תרטבו עד לשד עצמותיכם ומומלץ להביא בגדים חמים ויבשים להחלפה.

למרות שרפטינג היא חויה אתגרית לכל אחד, היא דורשת שיתוף פעולה. רמת הקושי של כל רפטינג משתנה לפי גיל המשתתפים ורמת הסיבולת הגופנית שנדרשת מהם.

שירותי מדריך רפטינג מקצועי

לבטיחותכם האישית הקפידו להיעזר בשירותיו של מדריך רפטינג מקצועי שמכיר את הנהר הספציפי שבו תהיו. לעולם אל תצאו לרפטינג לבדכם או ללא מידע מוקדם על הנהר ולכן התייעצות עם מדריכים מקומיים תמיד מומלצת. כשקורות תאונות ברפטינג זה לרוב בשל העדר הכנה מתאימה.