4 הטיפים הכי חשובים למטיילים בנורבגיה

הבטחנו ולכן אנחנו מקיימים ולפניכם רשימת טיפים למטיילים בנורבגיה. רשימה זו מתווספת לרשימת הטיפים לנוסעים לנורבגיה. אנחנו כמובן נשמח לקרוא את הטיפים שלכם אבל קודם כל מומלץ שתקראו את שלנו. מוכנים?

סירה בתוך אגם - נורבגיה

טיפ מספר 1 – אל תקנו מים בנורבגיה. אם אתם טסים לנורבגיה מנתב"ג ו/או באמצעות חברה ישראלית מותר לכם להעלות מים לטיסה אם קניתם אותם לאחר הבידוק הבטחוני. כשתגיעו לנורבגיה פשוט תמלאו את הבקבוקים בכל ברז שנקרה בדרככם. המים בנורבגיה טובים לשתייה כמעט בכל המקומות. מומלץ גם להביא מהבית חטיפי אנרגיה כי בנורבגיה המרחקים גדולים ואין הרבה מקומות להצטיידות.

טיפ מספר 2 – ברוב המלונות בנורבגיה ניתן לרכוש ארוחות צהריים ארוזות (Lunch box) במחיר סמלי. אתם מקבלים שקית נייר וממלאים אותה במה שאתם רוצים ובכמות שאתם רוצים, למשל כריכים (יש עמדה לשירות עצמי עם ניילון נצמד), פירות, ריבות וכל שעולה בדעתכם. אנחנו גילינו שזה חוסך זמן בצהריים בחיפושים אחרי מקום לקנות אוכל ומאפשר לטייל בכיף. ותכל'ס – זה גם אחלה תירוץ כדי לעצור באמצע שום מקום לפיקניק…Booking.com


טיפ מספר 3 – תמיד תוסיפו עוד שכבה אחת של בגדים חמים למה שאתם לובשים גם ככה : כובע צמר, כפפות, צעיף, מעיל ועוד. מקסימום יהיה לכם חם אבל מצד שני תהיו מוכנים לאופציה היותר נפוצה שהיא הקור. וכמובן לא לשכוח מטריה מתקפלת ושכמיה שתגן על הבגדים שלכם מהגשם.

טיפ מספר 4 – התאפקו עם הקניות עד הערים הגדולות. מניסיון, הקניות בהן זולות בעשרות אחוזים ממקומות אחרים בנורבגיה , למשל מזכרות מנורבגיה כמו מגנטים למקרר עולים בכל מקום 49 קרונות נורבגיות. בברגן המדהימה נמכרים מגנטים ב-35 ובאוסלו המחיר כבר היה 33 קרונות במידה וקונים 3 מגנטים. 33% פחות.

יש לכם טיפים נוספים? נשמח אם תשתפו בהם את כולם