המלון הכי טוב באוסלו 2018 – אתם חייבים את זה לעצמכם

מה דעתכם להתארח אצל גנב?

אז לפני שאתם שואלים אם נפלנו על הראש, או באיזה גנב מדובר ומה הוא יגנוב ממכם, רצינו לשאול אתכם אם באוסלו כבר הייתם? כי גם אם כן וגם אם לא, זהו שמו של מלון מושלם באוסלו לזוגות, צעירים וצעירים ברוחם.

חדר שגרתי במלון הגנב באוסלו - The thief

מלון The Thief (הגנב) ממוקם חמש דקות מהטיילת הסואנת של אוסלו, ממש על קו המים, בשכונת טיובהולמן (Tjuvholmen) האופנתית.

קל להגיע אליו משדה התעופה של אוסלו גארדומן (Oslo Gardomoen). זה הולך כך: תפסו את הרכבת הראשונה שיוצאת לכיוון תחנת הרכבת נשיונל ת'יאטר (National Theatre). כשאתם מגיעים לשם, אתם תופסים כל אוטובוס לתחנת ויקה אטריום, ומשם שבע דקות ברגל ואתם במלון.

אגב, מתחנת ויקה אטריום, יוצאים כל האוטובוסים לאטרקציות בעיר: הארמון המלכותי, הפרלמנט, המוזיאון ההיסטורי, הגלריה הלאומית, לא חסר. עכשיו לא מספיק שהמלון נמצא במיקום מרכזי (למעשה, רבע שעה הליכה ותמצאו את עצמכם במרכז אוסלו), צוות המלון מחלק לכם כרטיסים חינם למוזיאון אסטרופ פרנלי (Astrop Feanley) לאמנות מודרנית. ככה, שאם אתם במקרה חובבי אמנות המלון הזה מושלם עבורכם.

ואם אמנות זה לא אתם?

גם לכם The Thief דאג לפינוקים: בעלות של חדר במלון הזה אתם כזוג מקבלים גם טיפולי ספא פרטיים בחדר הנוח והיוקרתי שלכם. אחרי שתתענגו על מסז' זוגי בחדר, אתם יכולים להמשיך למקלחת משותפת מפנקת ולקנח במנוחה קלה על המרפסת הפרטית שלכם בחדר.

סיימתם לנוח ובא לכם להוציא קצת אנרגיה?

הבריכה ואיזור הספא

הבריכה ואיזור הספא

קפצו לבריכה ולחדר הכושר הפרטיים של The Thief. הנורבגים, כמו בשאר סקנדינביה, הם חובבי סאונות ידועים, ולכן יש שם שתי סאונות: מרחץ אדים (סאונה רטובה) וסאונה יבשה. אחרי כל השחייה והקפיצות והסאונות, נראה לנו שתהיו רעבים. גם לזה The Thief דאג. במלון יש שתי מסעדות, מסעדה נורבגית בשם Fru K ומסעדה שמאפשרת לכם להעמיס כמה שאתם רוצים על הצלחת בשם Thief Food Bar.

אז למה אתם חייבים את זה לעצמכם? הרי The Thief הוא לגמרי לא המלון היחיד באוסלו?

תראו, יחסית למלונות שנמצאים באוסלו, The Thief נותן תמורה טובה לעומת המחיר שאתם תשלמו ללילה: לזוג שלן שם יש אטרקציות גם בתוך המלון וגם מחוץ למלון. זוגות שישנו שם דירגו אותו 9.4 מתוך סקאלה של 10 עבור מלון לזוג, ואמרו שהוא המלון שהם יחזרו אליו אם עוד פעם הם יהיו באוסלו. אה כן, תכף תוכלו לראות את החדר והכול לפני שתזמינו. הנה הקישור.Booking.com