ביטוח נסיעות לנורבגיה

אחד הדברים הראשונים בהם כל מטייל מתחבט לפני הטיול לנורבגיה הוא היכן לרכוש ביטוח נסיעות. יש כל כך הרבה חברות ביטוח שמתגאות בכיסויים והמחירים הטובים ביותר והבחירה לא פשוטה.

ביטוח נסיעות לחו״ל מהווה פריט חובה ברשימת המטלות שיש לבצע לפני הטיול! נכון, זה יכול להיות למטיילים מסוימים מקומם לשלם כסף על מוצר שאולי בכלל לא יהיה בו שימוש, אבל מה אם דווקא בנסיעה הזו כן תצטרכו אותו? ניתוח או אשפוז בחו"ל יכולים להגיע לסכומים גבוהים ביותר ואף אחד לא מעוניין לשבור את קופת החזיר בגלל ניסיון לחסוך מעט כסף על ביטוח נסיעות.

חילוץ מטייל שנפצע בסקי בנורבגיה

חילוץ מטייל שנפצע בסקי בנורבגיה

איפה כדאי לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות רחבה לחו"ל שתעניק כיסויים מקיפים במחיר הוגן?

כדאי להיעזר בסוכנות ביטוח המעניקה ליווי אישי לאורך כל הטיול באמצעות סוכן אישי וכל זאת ללא תשלום נוסף. אתם תקבלו ייעוץ מקצועי בנושא הביטוח ותסייע בבחירת הביטוח הכי מתאים בהתאם להרכב הנוסעים, אופי הטיול, מצב רפואי, אילו כיסויים תקבלו בכל פוליסה כולל הסבר על ההבדלים והאותיות קטנות בין חברות הביטוח המובילות כך שתמיד תקבלו את כל המידע שקוף ״על השולחן״ וכך תוכלו להחליט באיזו חברה הכי משתלם לכם לבחור.

לאחר שתבחרו פוליסת ביטוח תקבלו סיוע צמוד, טיפול בתביעות, סיוע ב״שטחים אפורים״, צ׳אט עם רופא ישראלי מקצועי בחלק מהפוליסות ועוד .

אז באיזו חברת ביטוח כדאי לי לבחור?

נסיעות קצרות לאירופה – פניקס

בכל הקשור לנסיעות קצרות לאירופה, שימו לב שהפניקס מעניקה כיסוי לביטול וקיצור נסיעה חינם בעת שכל חברות הביטוח האחרות דורשות כמה דולרים תשלום חד פעמי לנסיעה לנוסע.

נוסעים בגיל השלישי – פניקס

יתרון נוסף חשוב לפניקס הינו בכל הקשור לגיל השלישי, הפניקס מציעה מחירים מעולים גם לנוטלים תרופות באופן קבוע, הנקודה היא שברוב חברות הביטוח ידרשו מכם מסמכים ואישורים רפואיים לטיסה בזמן שבפניקס תוכלו לרכוש ביטוח בצורה פשוטה וקלה ללא כאבי ראש מיותרים.

אוהבים את החיים הנוחים? פספורטכארד

אם נוחות היא שם המשחק מבחינתכם אז פספורטכארד בהחלט היא אופציה נוחה וטובה למקרה וחלילה תצטרכו להפעיל את ביטוח הנסיעות באיחור מזוודה או בהוצאה רפואית כלשהי. בשדה התעופה תקבלו כרטיס אשראי נטען באמצעות תוכלו לשלם מיידית לרופא עבור הטיפול שתקבלו ללא צורך במילוי בשליחת מסמכים ומילוי טפסי תביעה.

תרמילאות – הפניקס או פספורטכארד

בכל הקשור לטיולים ממושכים של תרמילאים, נושא הכיסוי חשוב מאוד אבל גם המחיר. לכל שקל שנצבר בחשבון העו"ש של החייל המשתחרר יש משמעות ויש לשים לב הפניקס נחשבת ״להוגנת״ יותר במחיר. פספורטכארד פשוטה בהפעלת הביטוח וישנם למרות המחיר הגבוה כאלו שרואים את הנוחות בזמן טיול ממושך כעניין עיקרי וחשוב ומשלמים יותר על הפוליסה.

משפחות – הפניקס

למשפחות שטסות לנורבגיה ורוצות להישאר גמישות בכל מה שקשור לספורט אתגרי, סקי וכדומה, הפניקס מאפשרת לכם להרחיב את הפוליסה לספורט אתגרי תוך כדי הטיול בהתראה של יום! וואטסאפ אחד לסוכן ואתם מסודרים.

השוואת מחירי ביטוח טיולים לנורבגיה

ניתן למלא את פרטיכם כאן ולקבל פירוט מסודר אודות כל הכיסויים של כל חברה ומחירים על ידי סוכן ביטוח נסיעות מוסמך.

ההבדלים בין החברות בפוליסות ביטוח הטיולים לנורבגיה

חברות הביטוח הפניקס, פספורטכארד והראל דומות מאוד בכיסויים אותן הן מעניקות. כולן מספקות כיסוי רחב להוצאות רפואיות בחו״ל כולל אשפוזים, ניתוחים, בדיקות, תרופות והטסות רפואיות.

ההבדל העיקרי הוא בעלות הפוליסה, בהתנהלות בעת צורך בשימוש בפוליסת הביטוח, זמן החזר תביעה ובמצבי בריאות שונים בכל חברה בהתאם לבעיה הרפואית של הנוסע.

פוליסת ביטוח טיולים לנורבגיה בהפניקס

הפניקס מעניקה כיסויים גבוהים במיוחד, המחירים שלהם מנצחים את כל המתחרים והם גם מספקים כיסוי לביטול וקיצור נסיעה חינם. היתרון האדיר של הפניקס הוא שניתן להרחיב את הפוליסה ולקבל כיסוי לספורט אתגרי לפי תאריכים גם בזמן השהות בחו״ל וזאת בהתראה של יום אחד בלבד.

  • חסרון בפניקס – יש לשים לב שבפניקס סכום הכיסוי לציוד במידה ונגנב מכלי רכב ציבורי כמו מונית או אוטובוס נמוך במיוחד והכיסוי הוא עד 300 דולר בלבד. בנוסף הם מורידים הרבה בלאי על תביעת מזוודה שהוגשה ללא חשבוניות של מה שנגנב או אבד.
  • חסרון נוסף – מטיילים שלוקחים רק תרופה ללחץ דם משלמים החמרה רפואית בזמן שבפספורטכארד אם זו התרופה היחידה שלכם לא משלמים הרחבה רפואית.
  • החזר בתביעה רפואית – יש שתי אפשרויות. אם הלכתם לרופא שעובד עם הפניקס בהסדר, חברת הביטוח תשלם ישירות לרופא ולא תשלמו מכיסכם בכלל, אופציה שניה היא לשלם מהכיס הפרטי ולצרף מסמכים רפואיים + למלא טופס תביעה ומקבלים החזר כספי בתוך 48 שעות עד שבוע ימים.
  • בתביעות ציוד – מגישים מסמכים כולל טופס תביעה לסוכן הביטוח או לחברת הביטוח ובתוך 30 ימים מקבלים החזר.

פוליסת ביטוח טיולים לנורבגיה בפספורטכארד

חברת הביטוח הנוחה ביותר בישראל בכל הקשור להפעלת הביטוח. נחשבת ליקרה (יחסית) אך עם פשטות נפלאה במקרה שיש צורך להפעיל את הביטוח.

  • החזר בתביעה רפואית – משלמים ישירות לרופא/לבית החולים בכרטיס אשראי נטען אותו טוענת חברת הביטוח בעת הצורך.
  • בתביעות מזוודה – ממלאים טופס תביעה + מסמכים כמו אישור משטרה וכדומה ומקבלים החזר בתוך 14 ימים. יש בתביעת מזוודה 50$ השתתפות עצמית.

פוליסת ביטוח טיולים לנורבגיה בהראל

חברה עם שירות מעולה אבל היא נחשבת ליקרה. מתאימה מאוד למטיילים הנוסעים לתחרויות ספורט בינלאומיות בגלל כיסויים ייחודיים.

  • החזר לתביעה רפואית – משלמים מהכיס הפרטי, מצרפים מסמכים רפואיים בתוך האפליקציה של הראל ובתוך 24 שעות מקבלים החזר כספי.
  • החזר בתביעות ציוד – מגישים מסמכים כולל טופס תביעה לסוכן הביטוח / לחברת הביטוח ובתוך 30 ימים מקבלים החזר. יש בתביעת מזוודה 50$ השתתפות עצמית.

עדיין מתלבטים במה לבחור?

השאירו את פרטיכם וסוכן ביטוח שמתמחה בביטוחי נסיעות לנורבגיה יחזור אליכם ויעזור לכם להתאים את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם ועבור סגנון הטיול שלכם.