מלונות ולינה בנורבגיה

ראשית קצת חדשות טובות: כשאנשים אומרים שנורבגיה היא יקרה, הם כנראה לא מתכוונים למחירי המלונות. לילה במלון בנורבגיה לא יעלה יותר מאשר מקומות רבים אחרים. המחירים כאן ממוצעים והם דומים למחירים באירופה המערבית. ואם הנושא עדיין מדאיג אתכם, דאגו לקרוא את המדריך שלנו על מלונות מומלצים בנורבגיה לפי תקציב.


בנורבגיה יש מגוון של מקומות לינה. כמו בכל מקום אחר תקבלו מה שתשלמו. אם מספיקה לכם מיטה, תוכלו ללון באכסניות, באתרי קמפינג ובבקתות הרים. אם תרצו מלונות 5 כוכבים עם שלל פינוקים – פשוט בחרו את רמת הפינוק שלכם כאן. בקישור תוכלו לבחור מקומות לינה בכל רמות המחירים, בהתאם למיקום, דירוג ופרמטרים רבים נוספים.

זכרו גם שבנורבגיה יש אפשרויות לינה יוצאות דופן, הרבה מעבר למיטה בבית מלון רגיל: מבתי מלון בוטיק, אוהלי גלמפינג ועד בקתות דייגים מסורתיות שנקראות כאן Rorbu.


תכנון טיולים באנר
  • בקתות בנורבגיה – לגור בבקתה מוסקת ונעימה היא הבחירה המועדפת על נורבגים רבים בחופשות החג ובחג המולד בפרט.
  • חוות – יש בנורבגיה חוות מימי הביניים. אתם מוזמנים לבלות וללון בהם בעמק Gudbrandsdalen או להביא את ילדיכם לחוות שונות מלאות בחיות משק בדרום נורבגיה.
  • קרוואנים וקמפינג – קמפינג וטיול בקרוואנים בנורבגיה הוא אידאלי עבור נופשים שאוהבים ללכת עם הזרם ולא להיות תלויים ומחויבים למסלול כזה או אחר.
  • אכסניות – לפני שאתם מוציאים את כל החסכונות שלכם על מלונות נוצצים כדאי שתדעו שיש מעל 100 אכסניות בנורבגיה.
  • דירות נופש בנורבגיה – שכרו דירה באזורים הכפריים, בהרים או בעיר בחופשה הבאה שלכם בנורבגיה.Booking.com

airalo ad

מלונות בנורבגיה

מלונות במערב נורבגיה

מלונות במזרח נורבגיה

מלונות בצפון נורבגיה

מלונות בדרום נורבגיה

מלונות בטרנדלוג

מלונות באיי סבאלברד


Booking.com