אטרקציה: סיור קצר באוסלו באוטובוס פנורמי

אם הזמן שלכם באוסלו מוגבל (למשל אם אתם מחכים לטיסת המשך) ואינו מתאים ליום סיור שלם בעיר, כך שעומדות לרשותכם רק מספר שעות לגלות את העיר היפה הזו, אתם מוזמנים לקרוא על הפתרון המושלם שמצאנו לכם.

פארק הפסלים ויגלנד - אחד מנקודות העצירה של האוטובוס הפנורמי

פארק הפסלים ויגלנד – אחד מנקודות העצירה של האוטובוס הפנורמי

בואו להכיר את אוטובוס הסיור הפנורמי שמאפשר לכם לצפות באטרקציות העירוניות המרכזיות ב-3 שעות בלבד. האוטובוס יוצא לדרכו כל יום בשעה 10:30 מ-Haakon VII's Street 1 (רק 250 מטר או דקה הליכה מבית העירייה המפורסם).

הסיור המעגלי מתקיים בכל מזג אוויר, אבל אם אתם חוששים שלא תגיעו לנקודת המוצא בגלל מזג אויר כזה או אחר – אתם יכולים להיות רגועים כי עומד לרשותכם שירות איסוף חינמי ממסוף המעבורות DFDS Akershusstranda 31 בשעות 09:45-10:10.

הסיור מלווה בהדרכה קולית ב-7 שפות (גרמנית, צרפתית, ספרדית, איטלקית, רוסית, דנית וסינית), כולל הפסקה של חצי שעה לצילום ממרומי מקפצת הסקי Holmenkollen וכניסה למתחם, אוכל ושתייה וסיור מודרך באנגלית של 45 דקות בפארק הפסלים ויגלנד.

איך מזמינים מקום?

הזמנות הכרטיסים נעשות באתר ייעודי. אישור ההזמנה יישלח לכם למייל או לטלפון לפי בחירתכם (מסרון או אפליקציה) וכדי לעלות על האוטובוס תדרשו רק להציג את הסמארטפון שלכם. שימוש באפליקציה מאפשר ביטול ללא קנס עד יום לפני מועד הסיור והנחות לקשישים ו/או ילדים. ואגב, ילדים עד גיל 4 פטורים מתשלום לחלוטין במידה והם יושבים על ברכי ההורים.

אם יתעורר תיאבונכם לאחר הסיור (למרות שכאמור מחירו כולל אוכל ושתייה) – אתם מסודרים גם בעניין הזה. בנקודת הסיום של הסיור נמצאת מסעדת LETT שבה תוכלו ליהנות ממאכלים צמחוניים, טריים ומזינים יצירתיים במיוחד שמוכנים בהתאם לעונות השנה.

ולא פחות חשוב – באותו בניין נמצאת גם החנות Sprell Riktige Leker שמתמחה בצעצועי איכות, ציוד לתינוקות ובגדי ילדים. אנחנו חושבים שזו ההזדמנות שלכם לנצל את אוסלו במקסימום.

הזמינו כרטיסים כאן