כל מה שאתם צריכים לדעת על טיולי אופניים באוסלו והסביבה

אחת האטרקציות היא טיולי אופניים באוסלו. הטיולים יכולים להיות עצמאיים או מודרכים בעונות הסתיו, האביב והקיץ. כל הטיולים המודרכים יוצאים לדרכם מאותה נקודת מפגש שבה ניתן לרכוש גם מים, חטיפי אנרגיה, שכמיה נגד גשם ומזכרות והם נערכים ע"י חברת Viking Biking (חברת טיולי האתגר המובילה בנורבגיה).

טיולי אופניים באוסלו
טיולי אופניים באוסלו

3 מסלולי טיול מודרכים נבחרים עם אופניים

1. מסלול "המבחר של אוסלו"

הטיולים במסלול זה נמשכים 3 שעות לאורך 12 ק"מ וכוללים הדרכה באנגלית על התרבות, הפוליטיקה והחברה הנורבגית, על האטרקציות העירוניות השונות ועל חיי היום-יום במדינה. אין צורך להזמין מקום מראש אבל זה מומלץ. מחיר הטיול כולל השכרה של אופניים וקסדה ויש להגיע למקום המפגש לפחות 15 דקות קודם.

הטיולים נערכים ברחובות עם תנועת מכוניות מינימלית, אינם דורשים כושר גופני, נערכים ברובם במישור וכוללים הפסקות למנוחה ולצילום במבצר אקרשוס, בארמון המלכותי, בפארק ויגלנד, בבית העירייה, ברחוב קארל יוהנס, ובאטרקציות עירוניות נוספות.

שימו לב כי בחודשים אפריל-אוקטובר הטיולים נערכים בכל מזג אויר וכל השבוע, אך בשאר השנה הם אינם נערכים בימי ראשון וזה תלוי במזג האויר. במידה ומזג האויר מאפשר זאת ניתן לשלב בטיולים אלו רחצה ושחייה בים. מחזיקי אוסלו פס נהנים מ-20% הנחה .

2. טיול "ויקיניגים וחופים"

הטיולים במסלול הזה נמשכים 3.5 שעות לאורך 18 ק"מ וכוללים הדרכה באנגלית. הטיול כולל ביקור במוזיאון הספינה הויקינגית (כלול במחיר), תצפית על פיורד אוסלו, ביקור בחוף Huk כולל אפשרות לרחצה ולשחייה בו, ביקור בבתי עץ ובחווה המלכותית בחצי האי ביגדוי.

מוזיאון הספינה הויקינגית
מוזיאון הספינה הויקינגית

טיול זה מיועד לרוכבים בדרגה בינונית ומעלה כי הוא כולל עליות, נסיעה בדרכי עפר ועוד. הטיול יוצא לדרכו כל יום בקיץ (אמצע יוני-תחילת ספטמבר) בשעה 13:00 ומאמצע ספטמבר-מאי הוא מיועד לקבוצות בלבד. (לפחות 6 אנשים).

הטיולים בקיץ אינם מצריכים הזמנה מראש אך זה מומלץ. הטיולים בסתיו ובחורף מחייבים הזמנה מראש. מחזיקי אוסלו פס נהנים מ-25% הנחה ובכל מקרה אל תשכחו להצטייד במגבות ובבגדי ים.Booking.com

3. טיול "נהרות ומפלים"

טיול זה מאפשר לגלות את אוסלו האלטרנטיבית כולל אמנות רחוב, בתי קפה טרנדים, מפלים מפתיעים, אוכל משובח ועוד. הטיול נמשך 3 שעות לאורך 11 ק"מ כולל עצירה לאורך הנהר, ביקור בשכונות אופנתיות ובשוק מקורה, ביקור בבית האופרה ועצירה בחוף האורבני החדש של אוסלו.

הטיול נערך ברובו במישור ולכן הוא מיועד לרוכבים מגיל 7 ומעלה. הטיול יוצא לדרכו כל יום ב-10:00 בחודשים יולי-אוגוסט ובימים שישי, שבת וראשון בחודשים מאי וספטמבר (מומלץ להזמין מקום מראש). בחודשים אוקטובר-מרץ הטיול מתבצע רק לקבוצות שכוללות 6 אנשים ומעלה. יש להגיע למקום המפגש 15 דקות קודם ומחזיקי אוסלו פס נהנים מ-25% הנחה.

אוסלו
אוסלו

טיולי אופניים נוספים

טיולי אופניים באוסלו בהתאמה אישית

ניתן לערוך טיולים מודרכים בהתאמה אישית אך יש לתאם זאת מראש עם החברה.

טיולי אופניים עצמאיים

ניתן לשכור אופניים במקום (כולל אופני כביש, אופני הרים, אופניים חשמליות, אופני ילדים ואופניים עם מושבים לילדים) ולהצטייד במפה שכוללת את שבילי האופניים לאטרקציות המרכזיות של אוסלו.

פרטים נוספים


כתובת ונקודת מפגש: Nedre Slottsgate 4 0157 אוסלו.

אתר אינטרנט