הלילה הכי יקר בעולם. מלון North Pole Igloos יפתח באפריל 2020 לחודש אחד

מלון North Pole Igloos

מלון North Pole Igloos

אמנם נורבגיה נחשבת שלא בצדק למדינה יקרה, אבל מסתבר שגם במדינה הצפונית לכל כלל יש יוצאים מהכלל. מלון חדש שייפתח באפריל 2020 באיי סבאלברד בצפון נורבגיה הולך להיות כפי הנראה המלון היקר בעולם.

שהייה של חמישה לילות במלון  North Pole Igloos תעלה לכם קצת מעל 100,000 דולר, אבל כמובן תהיה שווה כל קרונה נורבגית. בניגוד למלון הקרח Sorrisniva בעיר אלטה שפועל במשך חודשי החורף בלבד עד להפשרתו המלאה, המלון הזה בנוי מזכוכית מחוממת בצורת איגלו, ממוקם על קרחון ופועל במשך לזמן מוגבל.

הודות לעובדה שההגעה למקום קשה (אחרי הכל זהו גם המלון הצפוני בעולם) המחיר כולל טיסה במסוק לקרחון, ליווי צמוד ואפילו עצירת ביניים במקום היישוב הקרוב ביותר. ואם אתם שואלים את עצמכם למה המלון פתוח רק למשך חודש אחד התשובה פשוטה –  אפריל הוא החודש היחיד בשנה שבו ניתן לשהות בקרחון בצורה בטוחה. המלון בן ה-10 יחידות לא רק שנבנה ע"פ עקרונות של קיימות, אלא גם כולל שף צמוד שמספק 3 ארוחות גורמה ביום, אבטחה ומדריכים שלוקחים את האורחים לטיולים בסביבה.

ומלבד כל הפינוקים האלו יש בונוס אחד נוסף – כדי לראות את אורות הצפון צריך רק להביט החוצה או למעלה. כן, גם הגג שקוף… אנשי המלון מאמינים שזו הדרך הטובה ביותר להבין את השפעת שינויי האקלים על האנושות, על בעלי החיים ועל הטבע באזור הארקטי. הזמינו כאן טיסה והבטיחו לעצמכם חוויה של פעם בחיים. שם כבר יהיה לכם זמן לחשוב איך למלא בחזרה את חשבון הבנק המרוקן קמעא.

אבל אם אין לא חסכתם עד היום מספיק – כאן תמצאו מלונות נוספים, זולים יותר.Booking.com