הבריכה הציבורית הפתוחה של אוסלו – Frognerbadet

הבריכה הציבורית הפתוחה של אוסלו - Frognerbadet
הבריכה הציבורית הפתוחה של אוסלו – Frognerbadet

הבריכה הציבורית הפתוחה של אוסלו היא מתחם שלם שפתוח בקיץ בלבד ובו 2 בריכות שחייה אולימפיות, בריכה לילדים באורך 14 מטר, מגלשת מים ומגדל קפיצה למים. המים בבריכות מחוממים לטמפרטורה של 25 מעלות ובמקום גם חנות למכירת ציוד שחיה, בית קפה/קיוסק ומלתחות עם מנעולים. הבריכה הציבורית הפתוחה של אוסלו סמוכה לפארק הפסלים ויגלנד.


המקום נגיש לנכים ומיועד לילדים בגיל 10 ומעלה שיודעים לשחות. ילדים מתחת לגיל זה או אלה שאינם יודעים לשחות חייבים בלווית הורה. חיות מחמד אינן רשאיות להיכנס למתחם. שימו לב – לעיתים המקום סגור עקב אירועים פרטיים שנערכים בו ומומלץ להתעדכן מראש.

עלות הכניסה למתחם

תינוקות עד גיל 2 נכנסים בחינם וכך גם מלווים ומחזיקי אוסלו פס. יש מחירים שונים לילדים (גיל 3-12), לנוער (גיל 13-17) ולקשישים. כמו כן, ניתן לרכוש כרטיס משפחתי שכולל 2 מבוגרים ו-2 ילדים. ניתן לרכוש כרטיס נטען בעלות נוספת ולהטעינו בסכום המבוקש, אך יש מינימום סכום להטענה.


תכנון טיולים באנר

מלונות מומלצים באוסלו תוכלו למצוא כאן

אל תחמיצו את פסטיבל Norwegian Wood

פסטיבל Norwegian Wood
פסטיבל Norwegian Wood

המקום מארח החל משנת 1994 בקביעות את פסטיבל Norwegian Wood, פסטיבל מוזיקה שנתי שנערך במשך 3 ימים באמצע יוני כל שנה. בפסטיבל מתארחים אמנים בינלאומיים ידועים כמו בוב דילן, סטינג, דיוויד בואי, ואן מוריסון, ג'וני קאש, רוג'ר ווטרס, טורי איימו, לו ריד ונערכים בו מופעי מחווה לאלבומי מופת כמו למשל אירוע המחווה לרגל שנת היובל לאלבום Are You Experienced של ג'ימי הנדריקס. ניתן לרכוש כרטיסים לשלושת ימי הפסטיבל או כרטיס ליום אחד.

airalo ad

ואגב, הפסטיבל שאב את שמו מהשיר "יער נורבגי" של הביטלס, השיר הראשון שבו נעשה שימוש במוטיביים הודיים בפרט ובמוטיבים מזרחיים בכלל במוזיקת רוק. יש המאמינים ששיר זה היווה את תחילתו של המושג מוזיקת עולם ואתם מוזמנים לשפוט זאת בעצמכם.

אז איך מגיעים אל הבריכה הציבורית הפתוחה?

  • רכבת תחתית – כל קוי הרכבת התחתית שמגיעים עד תחנת Majorstua שהם למעשה כל קוי התחתית באוסלו.
  • חשמלית – קו מספר 12 עד תחנת Frogner.
  • אוטובוס – קווים מספר 12 ו-20 עד תחנת Frogner.

מידע נוסף

כתובת: Middelthuns gate 28, 0368 אוסלו.

מלונות מומלצים באוסלו תוכלו למצוא כאן

אתר האינטרנט של הבריכה