אטרקציה: שייט לילי בפיורד אוסלו

אם חשבתם שלעיר אוסלו יש קסם מיוחד בשעות היום – אתם חייבים להכיר מקרוב את פיורד אוסלו בלילה ולגלות שההנאה בעצם מתחילה כשהשמש שוקעת. בואו להתאהב באוסלו מחדש עם שיט לילי בסירת עץ מסורתית משוחזרת.

אוסלו בלילה
אוסלו בלילה

השיט הלילי באוסלו

השיט בן ה-3 שעות כולל ארוחת ערב בסגנון "אכול ככל יכולתך" של פירות ים טריים ועונתיים והוא עובר סביב לאיים הקטנים (Hovedøya, ביגדוי ואחרים) והמגדלורים הציוריים של הפיורד של אוסלו שמושכים אליהם ציפורים רבות ומוארים באופן יחודי בלילה. התכוננו להתמכר לשקט, להירגע מקולות פכפוך המים ולהאזין לשירת הציפורים כך שתהפכו לחלק בלתי נפרד מהטבע שמסביבכם. ואם אתם בטיול רומנטי אז תכינו טבעת 🙂

יוצאים לדרך

כל שעליכם לעשות הוא פשוט – להצטייד בבגדים חמים ולרכוש כרטיסים בכרטיס אשראי או פייפאל. את הכרטיסים לשיט תקבלו באמצעות מייל, מסרון או דרך האפליקציה, כך שכל שתדרשו לעשות הוא להציג אותם עם העלייה לסיפון. במידה ורכשתם כרטיסים מוזלים לילדים או קשישים – אנא הביאו אתכם גם תעודה מזהה. ניתן לבטל את ההזמנה עד 72 שעות לפני השיט ללא חיוב. אנחנו ממליצים להגיע 20 דקות לפני ההפלגה ולו רק להיווכח בפלא – איך העיר היפה ממילא הופכת להיות עוד יותר מרהיבה בשקיעה.

כרטיסים לשייט אפשר להזמין פה או מאחת האופציות הבאות: