אטרקציה: נסיעה במזחלת כלבים בטרומסו

הדעה הרווחת טוענת שהמתנה הכי טובה ליקירכם היא המתנה שהייתם קונים לעצמכם. לדעתנו זה לא תמיד נכון, אבל מסתבר שלכל כלל יש יוצא מן הכלל – גם אם אתם מטיילים בנורבגיה הרחוקה.

אם אתם בטרומסו ומחפשים לקנות מזכרות, אבל לא מצאתם את מבוקשכם גם בחנות Tromsø bruktbokhandel (החנות הכי גדולה בעיר למוצרי לגו), למה שלא תחשב מחוץ לקופסה?

למשל, נסיעה במזחלת כלבים בטרומסו יכולה להיות המתנה הכי טובה וחווייתית שתקנו לעצמכם אבל גם לחברים, למשפחה או סתם לאנשים שאתם רוצים לפנק.

מזחלת כלבים בטרומסו
מזחלת כלבים בטרומסו

הנסיעה במזחלת השלג אמנם נמשכת 5 שעות ונחשבת לאחת המאתגרות בעולם, אבל אין סיכוי שהמשתתפים ישכחו אותה. אז מה היא כוללת?

  • נסיעה במזחלת תוך צפייה בנופים המרהיבים ביופיים של החוג הארקטי בצפון נורבגיה
  • הדרכה ע"י מדריך דו-לשוני (אנגלית ונורבגית)
  • כיבוד קל מסורתי והרבה אדרנלין שיישאר איתכם גם אחרי שהנסיעה תסתיים.

בנסיעה תוכלו גם לראות במו עיניכם איך מאמנים ומאלפים את כלבי המרוץ מסוג ההאסקי סיבירי, להתכבד באוכל ובשתייה מקומיים, לשמוע סיפורי הרפתקאות על החיים במקום ואם יתמזל מזלכם – גם לצפות בזוהר הצפוני.

ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם מסיבה אחת – דאגו פה לכל מה שצריך והמחיר כולל הסעות בין טרומסו למקום הפעילות (I Travel Kvaløya), חליפה תרמית ואפילו מגפיים. ובמילים אחרות – מה שנשאר לכם הוא רק להישען אחורה וליהנות בגדול. שימו לב שהפעילות מתאימה לבני 5 ומעלה.

איך מזמינים את האטרקציה?

זה הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים.  את כל הטוב הזה אתם מזמינים דרך הטלפון הנייד כאן ומנצלים את פלאי הטכנולוגיה, למשל: אפשרות לביטול חינם עד 24 שעות לפני מועד הפעילות, קבלה מיידית לנייד של אישור ההזמנה ועוד.

אם אתם מחפשים פעילות אותנטית וייחודית לכם או למישהו אחר אל תוותרו על ההזדמנות. לא בכדי קוראים לפעילות "סיור קסום במזחלת כלבים".